Giro d'Italia 2019

Alles over andere sporten

Moderator: Moderators

Gebruikersavatar
il borso bianco
Addicted Member
Addicted Member
Berichten: 3485
Lid geworden op: 20 jan 2016, 13:49

Giro d'Italia 2019

Bericht door il borso bianco » 17 apr 2019, 14:27

Afbeelding

ERELIJST
Spoiler:
1909 Luigi Ganna Vlag van Italië Italië Team Atala
1910 Carlo Galetti Vlag van Italië Italië Team Atala
1911 Carlo Galetti Vlag van Italië Italië Bianchi
1912 Team Atala[1] Vlag van Italië Italië Team Atala
1913 Carlo Oriani Vlag van Italië Italië Maino
1914 Alfonso Calzolari Vlag van Italië Italië Stucchi
1919 Costante Girardengo Vlag van Italië Italië Stucchi
1920 Gaetano Belloni Vlag van Italië Italië Bianchi
1921 Giovanni Brunero Vlag van Italië Italië Legnano
1922 Giovanni Brunero Vlag van Italië Italië Legnano
1923 Costante Girardengo Vlag van Italië Italië Maino
1924 Giuseppe Enrici Vlag van Italië Italië Legnano
1925 Alfredo Binda Vlag van Italië Italië Legnano
1926 Giovanni Brunero Vlag van Italië Italië Legnano
1927 Alfredo Binda Vlag van Italië Italië Legnano
1928 Alfredo Binda Vlag van Italië Italië Wolsit
1929 Alfredo Binda Vlag van Italië Italië Legnano
1930 Luigi Marchisio Vlag van Italië Italië Legnano
1931 Francesco Camusso Vlag van Italië Italië Gloria
1932 Antonio Pesenti Vlag van Italië Italië Wolsit
1933 Alfredo Binda Vlag van Italië Italië Legnano
1934 Learco Guerra Vlag van Italië Italië Maino
1935 Vasco Bergamaschi Vlag van Italië Italië Maino
1936 Gino Bartali Vlag van Italië Italië Legnano
1937 Gino Bartali Vlag van Italië Italië Legnano
1938 Giovanni Valetti Vlag van Italië Italië Frejus
1939 Giovanni Valetti Vlag van Italië Italië Frejus
1940 Fausto Coppi Vlag van Italië Italië Legnano
1946 Gino Bartali Vlag van Italië Italië Legnano
1947 Fausto Coppi Vlag van Italië Italië Bianchi
1948 Fiorenzo Magni Vlag van Italië Italië Wilier Triestina
1949 Fausto Coppi Vlag van Italië Italië Bianchi
1950 Hugo Koblet Vlag van Zwitserland Zwitserland Guerra-Svizzera
1951 Fiorenzo Magni Vlag van Italië Italië Nivea-Fuchs
1952 Fausto Coppi Vlag van Italië Italië Bianchi
1953 Fausto Coppi Vlag van Italië Italië Bianchi
1954 Carlo Clerici Vlag van Zwitserland Zwitserland Guerra-Svizzera
1955 Fiorenzo Magni Vlag van Italië Italië Nivea-Fuchs
1956 Charly Gaul Vlag van Luxemburg Luxemburg Emi-Guerra
1957 Gastone Nencini Vlag van Italië Italië Chlorodont
1958 Ercole Baldini Vlag van Italië Italië Legnano
1959 Charly Gaul Vlag van Luxemburg Luxemburg Emi-Guerra
1960 Jacques Anquetil Vlag van Frankrijk Frankrijk Fynsec
1961 Arnaldo Pambianco Vlag van Italië Italië Fides
1962 Franco Balmamion Vlag van Italië Italië Carpano
1963 Franco Balmamion Vlag van Italië Italië Carpano
1964 Jacques Anquetil Vlag van Frankrijk Frankrijk St. Raphael
1965 Vittorio Adorni Vlag van Italië Italië Salvarani
1966 Gianni Motta Vlag van Italië Italië Molteni
1967 Felice Gimondi Vlag van Italië Italië Salvarani
1968 Eddy Merckx Vlag van België België Molteni
1969 Felice Gimondi Vlag van Italië Italië Salvarani
1970 Eddy Merckx Vlag van België België Molteni
1971 Gösta Pettersson Vlag van Zweden Zweden Ferretti
1972 Eddy Merckx Vlag van België België Molteni
1973 Eddy Merckx Vlag van België België Molteni
1974 Eddy Merckx Vlag van België België Molteni
1975 Fausto Bertoglio Vlag van Italië Italië Jolly Ceramica
1976 Felice Gimondi Vlag van Italië Italië Bianchi-Campagnolo
1977 Michel Pollentier Vlag van België België Flandria
1978 Johan De Muynck Vlag van België België Bianchi-Faema
1979 Giuseppe Saronni Vlag van Italië Italië Del Tongo-Colnago
1980 Bernard Hinault Vlag van Frankrijk Frankrijk Renault-Gitane
1981 Giovanni Battaglin Vlag van Italië Italië Inoxpran
1982 Bernard Hinault Vlag van Frankrijk Frankrijk Renault-Elf-Gitane
1983 Giuseppe Saronni Vlag van Italië Italië Del Tongo-Colnago
1984 Francesco Moser Vlag van Italië Italië Gis Tuc-Lu
1985 Bernard Hinault Vlag van Frankrijk Frankrijk La Vie Claire-Look
1986 Roberto Visentini Vlag van Italië Italië Carrera
1987 Stephen Roche Vlag van Ierland Ierland Carrera
1988 Andy Hampsten Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 7-Eleven Hoonved
1989 Laurent Fignon Vlag van Frankrijk Frankrijk Système U
1990 Gianni Bugno Vlag van Italië Italië Chateau d'Ax
1991 Franco Chioccioli Vlag van Italië Italië Del Tongo M.G.
1992 Miguel Indurain Vlag van Spanje Spanje Banesto
1993 Miguel Indurain Vlag van Spanje Spanje Banesto
1994 Jevgeni Berzin Vlag van Rusland Rusland Gewiss-Ballan
1995 Tony Rominger Vlag van Zwitserland Zwitserland Mapei-Gb
1996 Pavel Tonkov Vlag van Rusland Rusland Panaria-Vinavil
1997 Ivan Gotti Vlag van Italië Italië Saeco
1998 Marco Pantani Vlag van Italië Italië Mercatone Uno-Bianchi
1999 Ivan Gotti Vlag van Italië Italië Polti
2000 Stefano Garzelli Vlag van Italië Italië Mercatone Uno-Albacom
2001 Gilberto Simoni Vlag van Italië Italië Lampre-Daikin
2002 Paolo Savoldelli Vlag van Italië Italië Index-Alexia
2003 Gilberto Simoni Vlag van Italië Italië Saeco
2004 Damiano Cunego Vlag van Italië Italië Saeco
2005 Paolo Savoldelli Vlag van Italië Italië Discovery Channel
2006 Ivan Basso Vlag van Italië Italië CSC
2007 Danilo Di Luca Vlag van Italië Italië Liquigas
2008 Alberto Contador Vlag van Spanje Spanje Astana
2009 Denis Mensjov Vlag van Rusland Rusland Rabobank
2010 Ivan Basso Vlag van Italië Italië Liquigas-Doimo
2011 Michele Scarponi Vlag van Italië Italië Lampre-ISD
2012 Ryder Hesjedal Vlag van Canada Canada Garmin-Barracuda
2013 Vincenzo Nibali Vlag van Italië Italië Astana
2014 Nairo Quintana Vlag van Colombia Colombia Movistar Team
2015 Alberto Contador Vlag van Spanje Spanje Tinkoff-Saxo
2016 Vincenzo Nibali Vlag van Italië Italië Astana
2017 Tom Dumoulin Vlag van Nederland Nederland Team Sunweb
2018 Chris Froome Vlag van Verenigd Koninkrijk Verenigd Koninkrijk Team Sky
VORIG JAAR

Eindklassement:

Afbeelding
Spoiler:
1 Chris Froome (GBr) Team Sky 89:02:39
2 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 0:00:46
3 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team 0:04:57
4 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:05:44
5 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida 0:08:03
6 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team 0:11:50
7 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:13:01
8 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo 0:13:17
9 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:14:18
10 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe 0:15:16
11 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale 0:17:30
12 Wout Poels (Ned) Team Sky 0:17:40
13 Sergio Henao (Col) Team Sky 0:29:41
14 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin 0:34:29
15 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:41:48
16 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 0:56:07
17 Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott 0:58:16
18 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 1:00:30
19 Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 1:01:24
20 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 1:03:54
21 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott 1:15:11
22 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ 1:15:18
23 Robert Gesink (Ned) LottoNL-Jumbo 1:19:49
24 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 1:23:04
25 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team 1:23:11
26 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 1:26:13
27 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 1:28:47
28 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 1:31:28
29 Georg Preidler (Aut) Groupama-FDJ 1:33:24
30 Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida 1:40:18
31 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors 1:41:36
32 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 1:58:09
33 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 2:00:17
34 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo 2:02:15
35 Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb 2:02:53
36 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott 2:03:06
37 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 2:06:25
38 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida 2:07:32
39 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team 2:08:19
40 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF 2:08:55
41 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin 2:10:27
42 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 2:17:10
43 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team 2:20:10
44 Benjamin King (USA) Dimension Data 2:24:26
45 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 2:25:01
46 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team 2:26:47
47 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy 2:27:57
48 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 2:29:16
49 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors 2:42:24
50 Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo 2:42:38
51 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky 2:42:39
52 Nathan Brown (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale
53 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 2:45:41
54 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo 2:48:11
55 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott 2:51:50
56 David De La Cruz (Spa) Team Sky 2:52:42
57 Sander Armee (Bel) Lotto Fix All 2:53:44
58 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe 2:56:01
59 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec 2:58:56
60 Adam Hansen (Aus) Lotto Fix All 3:00:57
61 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates 3:04:46
62 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale 3:06:03
63 Joe Dombrowski (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 3:09:17
64 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 3:10:40
65 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 3:11:06
66 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 3:12:32
67 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 3:13:51
68 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 3:14:02
69 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 3:19:46
70 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 3:19:53
71 Chad Haga (USA) Team Sunweb 3:20:46
72 Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott 3:21:31
73 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 3:28:13
74 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott 3:28:31
75 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida 3:30:05
76 Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ 3:39:48
77 Hugh Carthy (GBr) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 3:43:25
78 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data 3:43:35
79 Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ 3:45:10
80 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors 3:50:40
81 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin 3:53:07
82 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 3:54:32
83 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data 3:54:37
84 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data 3:58:31
85 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team 3:59:36
86 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 4:02:56
87 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 4:04:11
88 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 4:05:44
89 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team 4:06:01
90 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 4:06:38
91 Christian Knees (Ger) Team Sky 4:07:02
92 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 4:07:15
93 Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo 4:08:20
94 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 4:08:34
95 Jaco Venter (RSA) Dimension Data 4:10:02
96 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 4:10:17
97 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo 4:11:05
98 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 4:11:21
99 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo 4:14:22
100 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida 4:14:30
101 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida 4:15:24
102 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 4:17:23
103 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 4:19:34
104 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 4:20:56
105 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin 4:21:56
106 Lars Bak (Den) Lotto Fix All 4:22:00
107 Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors 4:22:56
108 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 4:23:41
109 Jérémy Roy (Fra) Groupama-FDJ 4:24:39
110 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin 4:27:59
111 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 4:28:29
112 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe 4:32:23
113 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida 4:34:24
114 Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo 4:36:23
115 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors 4:36:25
116 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin 4:39:44
117 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 4:40:13
118 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 4:40:19
119 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 4:41:35
120 Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin 4:41:53
121 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo 4:43:41
122 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo 4:44:25
123 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 4:45:51
124 Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team 4:45:53
125 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF 4:46:51
126 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy 4:49:40
127 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin 4:51:09
128 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 4:55:00
129 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors 4:55:09
130 Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott 4:55:48
131 Mitchell Docker (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 4:56:30
132 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors 4:57:04
133 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 4:57:56
134 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo 4:59:12
135 Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors 4:59:31
136 Jens Debusschere (Bel) Lotto Fix All 5:03:59
137 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo 5:05:39
138 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 5:08:12
139 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe 5:08:33
140 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 5:09:34
141 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy 5:15:42
142 Frederik Frison (Bel) Lotto Fix All 5:15:59
143 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 5:18:15
144 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb 5:18:53
145 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF 5:25:31
146 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 5:32:07
147 Svein Tuft (Can) Mitchelton-Scott 5:32:52
148 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia 5:34:14
149 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 5:48:37
Puntenklassement:

Afbeelding
Spoiler:
1 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors 341 pts
2 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe 282
3 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 147
4 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 122
5 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott 113
6 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 111
7 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo 107
8 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida 103
9 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia 84
10 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 73
11 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo 63
12 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin 58
13 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 57
14 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 56
15 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 54
16 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 53
17 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe 51
18 Chris Froome (GBr) Team Sky 49
19 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 49
20 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin 49
21 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida 47
22 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 46
23 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 45
24 Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida 42
25 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 40
26 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data 38
27 Jens Debusschere (Bel) Lotto Fix All 38
28 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 36
29 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team 33
30 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin 32
31 Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott 30
32 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 30
33 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors 29
34 Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team 29
35 Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors 28
36 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo 28
37 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team 27
38 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin 25
39 Wout Poels (Ned) Team Sky 24
40 Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott 24
41 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 24
42 Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 23
43 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF 22
44 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 21
45 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 20
46 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida 18
47 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale 18
48 Lars Bak (Den) Lotto Fix All 18
49 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin 18
50 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors 17
51 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors 17
52 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 17
53 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF 16
54 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec 16
55 Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott 15
56 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 15
57 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 15
58 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale 13
59 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 13
60 Robert Gesink (Ned) LottoNL-Jumbo 12
61 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy 12
62 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates 12
63 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 12
64 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo 12
65 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team 11
66 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo 11
67 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin 11
68 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo 11
69 Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin 11
70 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 11
71 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ 10
72 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 9
73 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 9
74 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 9
75 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo 9
76 Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors 9
77 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 8
78 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin 8
79 Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo 8
80 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 8
81 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors 8
82 Benjamin King (USA) Dimension Data 7
83 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe 7
84 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 6
85 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 6
86 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo 5
87 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott 5
88 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 5
89 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 4
90 Chad Haga (USA) Team Sunweb 4
91 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 4
92 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team 4
93 Jaco Venter (RSA) Dimension Data 4
94 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF 4
95 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo 4
96 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 3
97 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors 3
98 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 3
99 Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo 3
100 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott 2
101 David De La Cruz (Spa) Team Sky 2
102 Joe Dombrowski (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 2
103 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe 2
104 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 1
105 Georg Preidler (Aut) Groupama-FDJ 1
106 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida 1
107 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data -5
Bergklassement:

Afbeelding
Spoiler:
1 Chris Froome (GBr) Team Sky 125 pts
2 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF 108
3 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott 91
4 Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott 79
5 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 65
6 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 49
7 Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott 47
8 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 42
9 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida 40
10 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 37
11 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team 37
12 Robert Gesink (Ned) LottoNL-Jumbo 36
13 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 36
14 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors 35
15 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 35
16 Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo 24
17 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team 22
18 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 21
19 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 21
20 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy 18
21 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe 16
22 Wout Poels (Ned) Team Sky 16
23 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data 15
24 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ 15
25 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale 14
26 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo 12
27 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 12
28 Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida 11
29 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 11
30 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 10
31 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe 10
32 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 8
33 Sergio Henao (Col) Team Sky 8
34 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo 8
35 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale 7
36 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 7
37 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 7
38 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 7
39 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 6
40 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 6
41 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 6
42 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia 6
43 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 5
44 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 4
45 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 4
46 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo 4
47 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates 4
48 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 4
49 Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors 4
50 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 3
51 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 3
52 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida 3
53 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 3
54 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin 2
55 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 2
56 Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 2
57 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky 2
58 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 2
59 Hugh Carthy (GBr) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 2
60 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin 2
61 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo 2
62 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 1
63 Benjamin King (USA) Dimension Data 1
64 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 1
65 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo 1
66 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin 1
67 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 1

PARCOURS 2019


Afbeelding

Stage: 1 - 11 May : Bologna ITT, 8.20 km
Afbeelding

Stage: 2 - 12 May : Bologna - Fucecchio, 200.00 km
Afbeelding

Stage: 3 - 13 May : Vinci - Orbetello, 219.00 km
Afbeelding

Stage: 4 - 14 May : Orbetello - Frascati, 228.00 kmµ
Afbeelding

Stage: 5 - 15 May : Frascati - Terracina, 140.00 km
Afbeelding

Stage: 6 - 16 May : Cassino - San Giovanni Rotondo, 233.00 km
Afbeelding

Stage: 7 - 17 May : Vasto - L'Aquila, 180.00 km
Afbeelding

Stage: 8 - 18 May : Tortoreto Lido - Pesaro, 235.00 km
Afbeelding

Stage: 9 - 19 May : Riccione - San Marino ITT, 34.70 km
Afbeelding

Stage: 10 - 21 May : Ravenna - Modena, 147.00 km
Afbeelding

Stage: 11 - 22 May : Carpi - Novi Ligure, 206.00 km
Afbeelding

Stage: 12 - 23 May : Cuneo - Pinerolo, 146.00 km
Afbeelding

Stage: 13 - 24 May : Pinerolo - Ceresole Reale, 188.00 km
Afbeelding

Stage: 14 - 25 May : Saint-Vincent - Courmayeur, 131.00 km
Afbeelding

Stage: 15 - 26 May : Ivrea - Como, 237.00 km
Afbeelding

Stage: 16 - 28 May : Lovere - Ponte di Legno, 226.00 km
Afbeelding

Stage: 17 - 29 May : Commezzadura - Anterselva/Antholz, 180.00 km
Afbeelding

Stage: 18 - 30 May : Valdadra/Dlang - Santa Maria di Sala, 220.00 km
Afbeelding

Stage: 19 - 31 May : Treviso - San Martino di Castrozza, 151.00 km
Afbeelding

Stage: 20 - 1 June : Feltre - Croce D'Aune-Monte Avena, 183.00 km
Afbeelding

Stage: 21 - 2 June : Verona ITT, 15.60 km
Afbeelding

DEELNEMERSLIJST 2019

AfbeeldingAfbeeldingAfbeelding
AfbeeldingAfbeeldingAfbeelding
AfbeeldingAfbeeldingAfbeelding
AfbeeldingAfbeeldingAfbeelding
AfbeeldingAfbeeldingAfbeelding
AfbeeldingAfbeeldingAfbeelding
AfbeeldingAfbeeldingAfbeelding
Afbeelding

Gebruikersavatar
Bamin
Oldie
Oldie
Berichten: 14164
Lid geworden op: 30 jan 2016, 13:40
Locatie: België

Re: Giro d'Italia 2019

Bericht door Bamin » 17 apr 2019, 20:49


Gebruikersavatar
il borso bianco
Addicted Member
Addicted Member
Berichten: 3485
Lid geworden op: 20 jan 2016, 13:49

Re: Giro d'Italia 2019

Bericht door il borso bianco » 18 apr 2019, 09:39

Bamin schreef:
17 apr 2019, 20:49
https://www.touretappe.nl/giro-2019/dee ... alie-2019/
Veel kanshebbers dit jaar.
Mooie namen toch voorlopig op de startlijst.
Roglic, Lopez, Dumoulin, Nibali, Yates, Chavez, Majka, Zakarin Valverde, ...
Blijft wel zonde dat Sosa en Bernal in dezelfde ploeg zitten.